Hakkımda

Diyetisyen Ecem Tuğba Özkan

1992 yılında doğan Diyetisyen Ecem Tuğba Özkan Ankara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü mezunudur. Lisans eğitiminde bitirme tezini  ‘Hemodiyaliz Hastalarının Beslenme Durumlarının Değerlendirilmesi’ konusu üzerinde, detaylı seminer sunumunu ise ‘Resveratrol‘ üzerinde yapmıştır.

Üniversite eğitimi süresince Sağlık Bilimleri Üniversitesi Ankara Atatürk Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Eğitim Ve Araştırma Hastanesi, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Hastanesi  ve Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci Çocuk Hastanesi’nde zorunlu stajlarını yapmıştır. Aynı zamanda Ankara Üniversitesi Hastanesi mutfağında da kurum beslenmesi üzerine stajını tamamlamıştır.

Diyetisyen Ecem Tuğba Özkan İstanbul Alerji ailesine Eylül 2019’da katılmıştır. İstanbul Alerji’de çocuk ve yetişkin bireylerde besin alerjileri başta olmak üzere obezite, zayıflık, kilo kontrol yönetimi, ketojenik beslenme, diyabet, hipertansiyon gibi  konularda sağlıklı beslenme danışmanlığı hizmeti vermektedir.

Ayrıca İstanbul Alerji’de online ve yüz yüze danışan görmeye devam etmektedir

Başlamak için harika olmak zorunda değilsiniz, ama harika olmaya başlamak zorundasınız.

Neden Ecem Tuğba Özkan

Diyet serüveninde sadece diyetisyeniniz değil en yakın arkadaşınız olabildiği ve sizi en iyi şekilde dinleyerek anlamaya çalışan bunları yaparken de fiziksel görüntünüzde istediğiniz hedefe ulaştırabilen bir diyetisyen olduğu için.

Mutlu oluyorum

”Danışanlarımın hedef kilosuna geldiğinde hissettikleri ve değişen enerjilerini görmek.. Sanırım bu mutluluğun tarifi yok.. Her defasında bir sonra ki değişim için sabırsızlanıyorum.”